Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

forum.zarabianie24.net Charytatywne weekendy

Osobiście przynajmniej raz w tygodniu staram się wesprzeć przynajmniej jedną zbiórkę na cel charytatywny. Pomyślałem sobie że było by miło gdyby użytkownicy o wielkim sercu zechcieli przyłączyć się do akcji "charytatywne weekendy".

Zasady są proste w każdy weekend w pierwszym poście podam link z akcją którą sam wsparłem i liczę że i Wy się dorzucicie.

Zapraszam również do wysyłania mi na PW linków do zbiórek organizowanych przez Wasze rodziny czy znajomych.

Wspierając zbiórkę proszę o post w temacie "Wspieram" kwota jest nieistotna liczy się sama chęć pomocy. Opcjonalnie dla osób w trudnej sytuacji materialnej można wesprzeć poprzez udostępnienie na social mediach wtedy wpisujemy "Udostępniam"

Link do zbiórki na weekend 2/4 marzec 2018: https://www.siepomaga.pl/zarabiam-com-ch...ne-wekendy
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości