• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanobet Obstawianie meczy skinami
Smile 
-Czym jest Fanobet ?
To strona gdzie można obstawiać mecze ( wszystkie mecze te e-sportowe i te klasyczne jak np. mecze piłki nożnej nawet w ekstraklasie !) . Jest ona pod wieloma względami lepsza od innej strony tego typu csgolounge. Czemu ?
Porównajmy system csgl do fanobeta :

CSGL
Podajmy przykładową sytuację :
Obstawiono na drużynę A około 10€ a na drużynę B 3€
W meczu wygrała drużyna A lecz nie wszyscy którzy obstawili tą drużynę otrzymają swoją wygraną . Dlaczego ? Ponieważ zabraknie kasy wygrana jest pobierana tylko i wyłącznie z tego meczu z którego się obstawiło jest to zabieg csgl aby nie tracić.

Fanobet
Tu takiej sytuacji nigdy nie doświadczysz ponieważ jeżeli wygrasz to automatycznie i bez problemów otrzymasz to co wygrałeś

-Czym obstawiamy ?

CSGL
Skinami z CS:GO

Fanobet
Zwykłymi $ aczkolwiek tu może się pojawić mały problem ponieważ wpłata i wypłata odbywa się w ... skinach :p

Fanobet ma coś co wyróżnia go spośród serwisów tego typu a tą rzeczą jest
tak zwane ,, combination bets'' czyli na jeden kupon obstawiamy kilka drużyn mając dzięki temu większy mnożnik.

-Jak obstawiać by zminimalizować przegrane ?
Przykładowe strategie obstawiania :

Na banana :
Za każdym razem obstawiamy tylko 20 centów
na wybraną drużynę.

Mój sposób :
Za każdym razem obstawiam 10-20% tego co mam na koncie
na wybraną drużynę.

-Ale którą drużynę wybrać ?
Teoretycznie tą która ma większe szanse (bądź mniejszy mnożnik za wygraną).
W praktyce nie zawsze jest to dobry wybór więc warto zasięgnąć porady specjalisty/ youtubera który się tym zajmuję zawodowo i się go po prostu trzymać. Jeżeli zaś mamy jakieś doświadczenie w obstawianiu droga wolna ale mogą się przydać strony typu : http://www.hltv.org/ gdzie mamy wstępną analizę meczu i ocenę użytkowników.

W ostatnich dniach na Fanobet pojawiła się nowa opcja ruletka zapewne wielu was zna tą grę i gra dlatego zachęcam do grania. Poradnika do ruletki nie będę pisał bo jest ich tak dużo ,że nie warto.

System Poleconych :
To co mi najbardziej się podoba ponieważ obie strony zyskują
poleconemu zwraca się 1% z każdego beta niezależnie od wyniku meczu.
Ten który dał reflinka ma taki sam zwrot jaki otrzymał jego polecony.
Reflink zwrot 1%: http://fanobet.com/r/55008
Czysty link żadnych bonusów Sad : http://fanobet.com/
  Odpowiedz

Niestety, ale znaczna część meczy jest ustawiona. Sam kiedyś obstawiałem, wygrałem 10 z 12 zakładów, zarobiłem 3 krotność tego co miałem. Kinguin VS jakiś już zapomniany przeze mnie team. Obstawiłem 1/3 tego co miałem na ,,pewniaka'', czyli Kinguin. Co się stało? Właśnie to jest ciekawe. Na początku tak jak się spodziewałem Kinguin zniszczył na pierwszej mapie przeciwnika. Na drugiej wyglądało na to, że będzie tak samo, ale... Zaczęli kupować bronie, kiedy nie powinni, zaczęli (dosłownie) skakać bez broni i o zgrozo przegrali aż 15 rund eco (w sensie Kinguin miał pieniądze na broń i wszystko i przewalili z typami bez kamizelek i bez broni i to tyle razy). Oczywiście na ostatniej mapie ,,niby'' zaczęli grać, jak już był prawie koniec. Straciłem 1/3 i powiedziałem sobie, że już nie będę obstawiał, bo i tutaj jest oszustwo. Resztę zarobionych rzeczy sprzedałem. A wracając do tematu. To te strony są raczej nie aktualne, bo słyszałem, że sam Valve zaczyna już blokować możliwość obstawiania Confused .
Blog o kryptowalutach (w rozbudowie)
  Odpowiedz

Dzięki za poradnik.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości