Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 31 głosów - 2.74 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

eToro

trio
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 966
Reputacja: 7 +
Poleconych: 0

Goldsy: 12.00
RE: eToro
To zalezy jakie akcje i kiedy sie je kupuje ale z pewnoscia mozna na tym dobrze zarobic jednak trzeba sie liczyc ze nie jest to biznes dla kazdego Smile

BaMC and BAT//PEWNIAK//Tu zarabiam//PASYWNY DOCHOD//Kopanie cyfrowej kasy
14-01-2014 10:58
INFINITY
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1
Reputacja: 0 +

Goldsy: 0.00
Inwestor65 możemy pogadać o wspólnym inwestowaniu w wybranych traderów, jestem zaledwie miesiąc szykuje się na inwestycje i potrzebuje pewnych informacji co i jak, czego się wystrzegać kto dobry itp, możesz napisać na PW lub na GG 10500616 ? Z góry dziękuję.
04-03-2015 14:44
DarAsHa
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 2

Witam,
Jestem na etoto od około 2 tygodni (konto demo).
Wybrałem sobie 7 osób i obserwuję. Póki co 4 osoby maja "gain" na czerwono, trzy na zielono :/
Zaglądałem na statystyki wybranych osób - kwiecień i maj często mają słabsze.
Szczerze mówiąc jestem zielony. Próbowałem trochę handlu opcjami binarnymi, ale za dużo czasu mi to zajmuje a na dodatek z marnym skutkiem (na szczęście, też na koncie demo).
Mam pytanie - u dołu strony w zakładce "traiding" jest taki wiersz, w którym widać "account balance", "invested amount", "net profit" i "equity". Ta ostatnia pozycja pokazuje ile aktualnie mam kasy, tak?
Pozdrawiam,
04-05-2015 11:42
RekinyInternetu
Dłużnik
*

Amateur User

DarAsHa:

Odpowiadając na Twoje pytanie:

Aktualną ilość środków na koncie pokazuje Account Balance. Equity jest bilansem wszystkich pozycji otwartych i zamkniętych pokazywany w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że jeśli masz zainwestowane środki to wraz ze zmianą kursu zmieniać się będzie Twoje equity.

Etoro to doskonała platforma dla social tradingu jednak trzeba uważnie dobierać inwestorów do kopiowania. Poradniki na temat social tradingu i Etoro są ogólnodostępne w internecie.

Pozdrawiam
22-05-2015 21:34
Nice119a
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1

Witam mam pytanko na temat ettoro zarejestrowałem się wpłaciłem i nie mogę kopiować innych bo piszą że na moją sytuację tralingowa i doświadczenie zostało chwilowo zablokowane i tak samo z weryfikacja konta tosamosci ile się czeka realnie na zielonego ptaszka na weryfikację bo na razie przyblokował i mi konto i nie mogę akcji kupować proszek pomoc
20-07-2017 18:56
Maro75
Dłużnik
*

Amateur User

Witam, zainteresowałem się platformą eToro i chciałbym w nia zainwestować ale mam kilka pytań.
1) czy w każdej chwili można wypłacić zainwestowane środki?
2) na jakiej zasadzie sie to odbywa?
3) jakie są prowizje i opłaty za wpłatę i wypłatę środków

pozdrawiam
02-09-2017 10:13
Odpowiedz 

Wizytor
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: 1
Maro75,
Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS