Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry od numizmatyka
Dzień dobry,
właśnie dołączyłem do grona forumowiczów. Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z inwestowaniem. Myślę, żeby rozpocząć od numizmatyki, bo trochę się na tym znam już. Pozdrawiam wszystkich zaciętych inwestorów Big Grin
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował JanStorczyk za ten post.

Witaj! Zatem czekamy na konkrety odnośnie tej dziedziny inwestowania :-)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX (+700.9% zysku w 2020 roku) - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

Odpowiedz
[+]
to i ja się przywitam - ps fajne hooby numizmatyka Smile
Odpowiedz
[+]
(27-06-2019, 18:25)Pan Inwestor napisał(a): Witaj! Zatem czekamy na konkrety odnośnie tej dziedziny inwestowania :-)

dołączam się
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości