Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.DollarClix HIT


#1
To jest nowa strona PTC / GPT. Wygląda świetnie z niektórymi już wysłanymi dowodami płatności. Zarabiasz 0,001 $ za kliknięcie. Istnieje wiele ofert i ankiet, z którymi można zarobić.

Dużo więcej ofert niż w ClixSense itp.

Z doświadczenia , chyba nie ma innego takiego serwisu z tyloma ofertami/Ankietami, są również filmiki do oglądania za które nam płacą

Otrzymujesz zapłatę za pośrednictwem PayPal, Payza, kart podarunkowych lub bitcoinów (jeśli są dostępne). Dollar Clix zapłaci członkom, którzy zażądają zapłaty, zazwyczaj w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku. Minimum do wypłaty 1$

Zarabiaj na wypełnianiu ankiet i tworzeniu biznesu online, zarabiając na pracy polecającego. Zaproś nowych członków do DollarClix.com i zarabiaj% na wszystko, co zarobią, na całe życie! Co więcej, dołącz do ich wyłącznego programu partnerskiego i otrzymuj rekomendacje od naszych masowych kampanii reklamowych!

20% z pierwszego poziomu poleconych , do 5 poziomów poleceń

Ulepsz i otrzymuj bezpłatne bezpośrednie odpisy!

Bezpłatne polecenia!
Otrzymasz 1x szansę, aby twoje konto było skierowaniem do tych członków, którzy nie mają skierowania.

Ich Program Partnerski pozwala czerpać korzyści z ich masowych kampanii marketingowych i zdobywać referencje, które będą Twoje na całe życie!

Pamiętaj, że wszyscy członkowie, którzy zarejestrują się bez bezpośredniego polecającego, zostaną automatycznie umieszczeni w dolnej linii aktywnego Partnera!

W programie zbieramy pieniążki w $ oraz punkty (100 pkt- 1$)
Mało tego za samą aktywność, czyli wejście na swoje konto DollarClix dostajemy jakieś centy, Po czasie można nawet z tego coś uzbierać .

Co jakiś czas różne konkursy , 0,25$ za aktywnego poleconego itp. Zapraszam Smile

Reflink : http://www.dollarclix.com/home?ref=szybki22

[Obrazek: 14.gif]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości