Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Czy jest możliwe zbicie kokosów na blogowaniu?

Można zarobić przysłowiowe kokosy ale jak napisano wcześniej nie na samym początku. Najlepiej nastawić się na tematykę w której reklamy / leady są wysoko płatne czyli na przykład (zwłaszcza?) finanse ale nie tylko. Podstawa to jak najwięcej wpisów z dobrym wewnętrznym linkowaniem no i oczywiście linki z zewnątrz dzięki którym te wpisy będą wysoko w rankingu na tytułowe i użyte we wpisach słowa kluczowe. Konkurencja jest spora ale pracując z głową, konsekwentnie - systematycznie można dochrapać się kokosów. Zalecałbym jednak tworzenie wpisów które nie mają zbyt wiele konkurencji w internecie czyli nie tylko standardowe, oklepane "chwilówki bez BIK" albo "ubezpieczenia samochodowe" ale coś bardziej unikalnego, poruszenie jakiegoś problemu w tej czy innej dziedzinie.

Niektórzy niezbyt przykładają wagę do pozycji w wynikach organicznych Google, bo mają tak interesujące blogi, że mają dziennie dziesiątki tysięcy powracających użytkowników i to im wystarczy do zbijania kokosów. jednak takich blogów jest bardzo mało.
Odpowiedz
Tak jak koledzy piszą nie nastawiaj się od samego początku, że zarobisz tysiące PLN. Promocja strony jest to długoterminowy sport i nie każdy jest w stanie wytrzymać ale polecam walczyć. Jedna dobrze przygotowana strona potrafi naprawdę dobrze się zwrócić.
Odpowiedz
Jest. Trzeba mieć szczęście, pisać ciekawie i mieć interesujące kontakty. W przypadku tego ostatniego szczególnie polecam skorzystanie z xxl Mówimy o bazie, w której mamy miliony firm z CEIDG. Dane kontaktowe jakie można nabyć to adres e-mail oraz telefon.

Notatka od kytorr, 21-05-2017 19:13:

wymoderowany spam reflinkiem

Odpowiedz
Sporo jest blogerów, którzy zarabiają na pisaniu, reklamowaniu produktów, recenzjach, ale trzeba mieć naprawdę pasję i umiejętnośc lekkiego pióra. Nie wystarczy tylko chcieć
Odpowiedz
Może kiedyś było to możliwe...jednak na tę chwilę trzeba mieć wiedzę i siłę przebicia. Tyle jest tego na rynku, że trzeba mieć na prawdę ciekawy pomysł.
Odpowiedz
Zarabianie na blogu, to chyba "marzenie" wielu z nas. Niestety dziś każdy może i wielu tę możliwość realizuje - założyć bloga i pisać Clap z jednej strony nigdy dotąd nie było tak łatwo zaistnieć w sieci, z drugiej natomiast pojawia się naturalny problem związany z koniecznością przebicia się przez gąszcz tych, którzy myślą podobnie. Nadzieja tkwi moim zdaniem w niszowych blogach i treści o wysokiej jakości. Osobiście prowadzę bloga na temat samorozwoju lub jak kto woli rozwoju osobistego, ale wartość dodana to także marketing czy np. zakładka sklepu online. No i rzecz jasna inne spojrzenie na rozwój osobisty niż standardowe narzędzia tego typu. Uważam osobiście, że mimo wszystkich przeciwności zarabianie na blogu nadal jest możliwe.
Odpowiedz
Polecam Wam ciekawy artykuł, który pomoże zdecydować, czy Wasze blogi są gotowe na to, żeby zarabiać - i, jeśli tak, jaki sposób będzie najlepszy na konkretnym etapie: https://anymind-widget.com/blog/zarabian...-zarabiac/
Odpowiedz
(07-01-2015, 23:01)Gorx napisał(a): Cześć. Jestem tutaj ponieważ słyszałem, że można w internecie sporo zarobić. Założyłem więc stronę i mocno się zastanowiłem czego nie ma w internecie, ogólny wniosek, to że nie ma szczerości i po prostu założyłem stronę w języku angielski, na której dostarczam cotygodniowe raporty moich statyskyk(zarobków, wizyt itp) oraz akcje marketingowe jakie użyłem(wliczając ich skuteczność). Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do pomysłu to dajcie znać(wygląd, treść):
strona to: earnonsite.com

Wszystko zależy jak tego bloga prowadzisz, jaką ma treść czy wartościową i dobry marketing.
Odpowiedz