• 89 głosów - średnia: 2.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cupsell - stwórz swoją koszulkę i ją sprzedaj ;)
Ja już stworzyłem i zacząłem sprzedawać. Nawet koniecznie nie musiałem promować.

Chciałem dzisiaj polecić program partnerski Cupsell.pl.

Rejestrując się do programu, można stworzyć swój własny sklep partnerski z koszulkami. Na początku można ich założyć 3.

Jeżeli ktoś zna się na grafice to może zrobić świetne projekty.

Innym może się przydać ta strona do robienia napisów:
http://cooltext.com/ Wink

Koszulki ma naprawdę super jakości. I napisy nie schodzą nawet po wielu praniach

Schemat postępowania:
Tworzymy sklep - tworzymy koszulkę i ustalamy dla niej cele. wszystko co powyżej normy (głównie 25zł -zależy od koszulki) jest naszą prowizją - czyli jeśli zrobimy sobie koszulkę i damy cene 35 zł to za sprzedaż zarobimy 10 zł - proste.

Program Partnerski - od poleconej osoby (1 poziom) z jej sprzedazy 1 zł za produkt, (2 poziom) - 0,50 gr za produkt. Mało ale można nieźle pokombinować i sprzedawać nawet na allegro Smile

[Obrazek: cupsell_prowizje.jpg]

Wszystkie sprzedaże są ze sklepu, który zrobiłem pod SEO na hasło "koszulki religijne". Wystarczyło trochę podlinkować i jest już wysoko w wynikach.

Zachęcam do zarejestrowania się z mojego linku partnerskiego: http://cupsell.pl/polecam/MichaelloClass
Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
  Odpowiedz

A to my musimy te koszulki zrobić własnoręcznie czy tylko projekty? Bo jeżeli tobie takie koszulki schodzą po 35zł, to ja mam wiele innych pomysłów które mogą też schodzić za 35zł.
I teraz pytania:
Jakie jest minimum wypłaty?
Czy możemy sprzedawać za więcej niż 35zł?
Czy to jest +18?
Gdzie dostajemy wypłatę?
Na pytanie czy to jest +18 już sobie odpowiedziałem i powiem że tak.. i dodam głupie prawo polskie!
  Odpowiedz

W programie należy zrobić swój projekt graficzny i załadować go do serwisu cupsell w odpowiednim panelu. Onie już zajmują się całą resztą - nałożeniem grafiki na koszulki i obsłógą klienta.

My dostajemy prowizję, którą sami ustalamy. Znaczy to, że decydujemy ile kosztować będzie koszulka.

Z tego co wiem, wypłata jest możliwa po uzbieraniu 100zł. Po podpisaniu umowy o dzieło, pieniądze są przelewane na nasze konto.

Odpowiedz

Wygląda to Ciekawie , ja spróbuje coś stworzyć!
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

nawet fajne, i nawet mam już pomysł na koszulki Big Grin
szkoda tylko, że +18 :/
niestety nici z tego
  Odpowiedz

Cupsell jest bardzo fajny - mam tam swoje 3 sklepy, ale nie ukrywam że zarabiam najwięcej z poleconych osób. Pisałem kiedyś o tym na swoim starym blogu z )z zarabiania w internecie) - wtedy miałem tylko 45 zł. Teraz mam w okolicach 100 z tego co pamiętam.
Zmieniły się trochę zasady - moim zdaniem na plus, warto ich trochę popromować.
właściciel ProPartner.pl - pisz w razie czego
współwłaściciel FF24.eu - pogadać zawsze można Smile
  Odpowiedz

Niestety osoby, które są pode mną jeszcze nie zaczęły zarabiać
  Odpowiedz

No cóż Michał może kiedyś zaczną, a ty będziesz czerpał zyski z ich sprzedarzy Smile

Odpowiedz

Może dobrze też pokazać w jaki sposób mogą zarabiać Wink Oczywiśćie jeśli masz bloga Smile
właściciel ProPartner.pl - pisz w razie czego
współwłaściciel FF24.eu - pogadać zawsze można Smile
  Odpowiedz

Interesujący program partnerski. Zapisałem się z Twojego refa Michał. Jak poznam szczegółowe struktury działania programu to biorę się za jego promocję. Mam też parę ciekawych pomysłów na koszulki, które kiedyś chciałem mieć a nie mogłem znaleźć nic takiego w sieci.
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
  Odpowiedz

Ciekawie to wygląda, no i te koszulki.. się wyróznia Wink
Jak rozpocząć e-biznes? Wiem, że e-praca przynosi zyski Wink Do tego potrzebne są poradniki, które pokażą, że biznes internetowy jest prosty.
  Odpowiedz

No ok stronka, tez mam skepiki ;D

Tylko ja sprzedaje koszulki dla kibiców z niższych lig Smile)
Dlaczego? Na rynku nie ma koszulek z ich logo otp, więc jestm pierwszy Big Grin
  Odpowiedz

ja właśnie zakładam sklepik z luźnymi ciuchami, więc rozmiarówka powinna być inna, można się dogadać z nimi aby zmienili?
  Odpowiedz

@Refresz

mam pytanie, czy jest coś podobnego do tego?
  Odpowiedz

Są jakieś ograniczenia co do ilości, typu bądź rodzaju produktów czy w jednym sklepie można sprzedawać koszulki z kilkoma wzorami. Drugie pytanie to kiedy/jak/gdzie się podpisuje tą umowę?
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Fajna stronka!

Zapraszam do moich sklepików:
www.ermingo.manifo.com
www.ermingo.cupsell.pl
www.truck.cupsell.pl
www.ted.cupsell.pl

Stwórz swój indywidualny wzór:
www.ermingo.manifo.com/generator
www.ermingo-generator.pl

Zapraszam do rejestracji z mojego refa:
http://cupsell.pl/polecam/Bakr
  Odpowiedz

Bug 
(23-01-2011, 20:10)fiolek123 napisał(a): nawet fajne, i nawet mam już pomysł na koszulki Big Grin
szkoda tylko, że +18 :/
niestety nici z tego

wcale nie ja mam tylko 13 lat i mam sklep na CupSell.pl sprzedałam już 18 szt. asortymentu i jestem z siebie dumna a moja prowizja wynosi jedyne 5 złotych !!!
  Odpowiedz

korzysta ktoś jeszcze? mi błąd przy tworzeniu pierwszej koszulki cały czas wyskakuje i proszą o to by później dodać..
  Odpowiedz

Dobry sposób na zarobek,na dłuższą mletę można coś dorobić do etatu
  Odpowiedz

Zapisałem się jakieś dwa tygodnie temu na cupsellu, na razie jeszcze nie sprzedałem żadnej koszulki, ale mam już pierwszych poleconych. Z moich doświadczeń wynika, że około 1/5 poleconych chce podziałać na serio, więc pierwsza kasę z poleceń będę miał jak pozyskam ich około 20. Staram się wymyślić kilka wzorów na tydzień i mam nadzieję, że któryś wypali.
  Odpowiedz

wyciete bazgroly po ang

Notatka od kytorr, 16-02-2015 01:41:

wyciete bazgroly po ang

Odpowiedz

witam ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy program pewny i dochododowy który pozwala zarobic bez polecania minimum 1600 zl a jezeli jestes osoba zdecydowana bo tylko z takimi pracuje nie maruderami to pokaze ci jak zarabiac minimum 5000 zl miesiecznie a potem nawet 10000 zł . WIec jezeli jestes osoba ktora chce cos zmienic w zyciu to sie odezwij do mnie na email [email protected] A jezelijestes osoba ktora naprawde nie chce sie ociagac tylko szybko dzialac to w odpowiedz podaj mi swoj numer telefonu to ci bardzo szybko pokaze co i jak. Uwazam że naprawde a jezeli nie skorzystasz z tej propozycji to uwierz mi nigdy nie zarobisz w internecie bo to jest jedyny program w ktorym zarobisz bez inwestycji taka kase wiec uwazam ze naprawde warto. Nic nie tracisz tylko zyskasz
  Odpowiedz

Witam, a czy ktoś zamawiał na tej stronie xx koszulkę z nadrukiem? Jak sądzicie czy jest dobra? i jakiej jakości są te koszulki?

Notatka od kytorr, 05-10-2017 12:52:

wymoderowane pozycjonowanie/seo

Odpowiedz

Również mam podobne pytanie, czy koszulki są mimo wszystko dobrej jakości? Bo ceny dość zaporowe.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości