Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Cupsell - stwórz swoją koszulkę i ją sprzedaj ;)

Ciekawie to wygląda, no i te koszulki.. się wyróznia Wink
Jak rozpocząć e-biznes? Wiem, że e-praca przynosi zyski Wink Do tego potrzebne są poradniki, które pokażą, że biznes internetowy jest prosty.
Odpowiedz
No ok stronka, tez mam skepiki ;D

Tylko ja sprzedaje koszulki dla kibiców z niższych lig Smile)
Dlaczego? Na rynku nie ma koszulek z ich logo otp, więc jestm pierwszy Big Grin
Odpowiedz
ja właśnie zakładam sklepik z luźnymi ciuchami, więc rozmiarówka powinna być inna, można się dogadać z nimi aby zmienili?
Odpowiedz
@Refresz

mam pytanie, czy jest coś podobnego do tego?
Odpowiedz
Są jakieś ograniczenia co do ilości, typu bądź rodzaju produktów czy w jednym sklepie można sprzedawać koszulki z kilkoma wzorami. Drugie pytanie to kiedy/jak/gdzie się podpisuje tą umowę?
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
Fajna stronka!

Zapraszam do moich sklepików:
www.ermingo.manifo.com
www.ermingo.cupsell.pl
www.truck.cupsell.pl
www.ted.cupsell.pl

Stwórz swój indywidualny wzór:
www.ermingo.manifo.com/generator
www.ermingo-generator.pl

Zapraszam do rejestracji z mojego refa:
http://cupsell.pl/polecam/Bakr
Odpowiedz
(23-01-2011, 19:10)fiolek123 napisał(a): nawet fajne, i nawet mam już pomysł na koszulki Big Grin
szkoda tylko, że +18 :/
niestety nici z tego

wcale nie ja mam tylko 13 lat i mam sklep na CupSell.pl sprzedałam już 18 szt. asortymentu i jestem z siebie dumna a moja prowizja wynosi jedyne 5 złotych !!!
Odpowiedz
korzysta ktoś jeszcze? mi błąd przy tworzeniu pierwszej koszulki cały czas wyskakuje i proszą o to by później dodać..
Odpowiedz
Dobry sposób na zarobek,na dłuższą mletę można coś dorobić do etatu
Odpowiedz
Zapisałem się jakieś dwa tygodnie temu na cupsellu, na razie jeszcze nie sprzedałem żadnej koszulki, ale mam już pierwszych poleconych. Z moich doświadczeń wynika, że około 1/5 poleconych chce podziałać na serio, więc pierwsza kasę z poleceń będę miał jak pozyskam ich około 20. Staram się wymyślić kilka wzorów na tydzień i mam nadzieję, że któryś wypali.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości