Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Cupsell - stwórz swoją koszulkę i ją sprzedaj ;)

Ja już stworzyłem i zacząłem sprzedawać. Nawet koniecznie nie musiałem promować.

Chciałem dzisiaj polecić program partnerski Cupsell.pl.

Rejestrując się do programu, można stworzyć swój własny sklep partnerski z koszulkami. Na początku można ich założyć 3.

Jeżeli ktoś zna się na grafice to może zrobić świetne projekty.

Innym może się przydać ta strona do robienia napisów:
http://cooltext.com/ Wink

Koszulki ma naprawdę super jakości. I napisy nie schodzą nawet po wielu praniach

Schemat postępowania:
Tworzymy sklep - tworzymy koszulkę i ustalamy dla niej cele. wszystko co powyżej normy (głównie 25zł -zależy od koszulki) jest naszą prowizją - czyli jeśli zrobimy sobie koszulkę i damy cene 35 zł to za sprzedaż zarobimy 10 zł - proste.

Program Partnerski - od poleconej osoby (1 poziom) z jej sprzedazy 1 zł za produkt, (2 poziom) - 0,50 gr za produkt. Mało ale można nieźle pokombinować i sprzedawać nawet na allegro Smile

[Obrazek: cupsell_prowizje.jpg]

Wszystkie sprzedaże są ze sklepu, który zrobiłem pod SEO na hasło "koszulki religijne". Wystarczyło trochę podlinkować i jest już wysoko w wynikach.

Zachęcam do zarejestrowania się z mojego linku partnerskiego: http://cupsell.pl/polecam/MichaelloClass
Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
Odpowiedz
A to my musimy te koszulki zrobić własnoręcznie czy tylko projekty? Bo jeżeli tobie takie koszulki schodzą po 35zł, to ja mam wiele innych pomysłów które mogą też schodzić za 35zł.
I teraz pytania:
Jakie jest minimum wypłaty?
Czy możemy sprzedawać za więcej niż 35zł?
Czy to jest +18?
Gdzie dostajemy wypłatę?
Na pytanie czy to jest +18 już sobie odpowiedziałem i powiem że tak.. i dodam głupie prawo polskie!
Odpowiedz
W programie należy zrobić swój projekt graficzny i załadować go do serwisu cupsell w odpowiednim panelu. Onie już zajmują się całą resztą - nałożeniem grafiki na koszulki i obsłógą klienta.

My dostajemy prowizję, którą sami ustalamy. Znaczy to, że decydujemy ile kosztować będzie koszulka.

Z tego co wiem, wypłata jest możliwa po uzbieraniu 100zł. Po podpisaniu umowy o dzieło, pieniądze są przelewane na nasze konto.

Odpowiedz
Wygląda to Ciekawie , ja spróbuje coś stworzyć!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
nawet fajne, i nawet mam już pomysł na koszulki Big Grin
szkoda tylko, że +18 :/
niestety nici z tego
Odpowiedz
Cupsell jest bardzo fajny - mam tam swoje 3 sklepy, ale nie ukrywam że zarabiam najwięcej z poleconych osób. Pisałem kiedyś o tym na swoim starym blogu z )z zarabiania w internecie) - wtedy miałem tylko 45 zł. Teraz mam w okolicach 100 z tego co pamiętam.
Zmieniły się trochę zasady - moim zdaniem na plus, warto ich trochę popromować.
właściciel ProPartner.pl - pisz w razie czego
współwłaściciel FF24.eu - pogadać zawsze można Smile
Odpowiedz
Niestety osoby, które są pode mną jeszcze nie zaczęły zarabiać
Odpowiedz
No cóż Michał może kiedyś zaczną, a ty będziesz czerpał zyski z ich sprzedarzy Smile

Odpowiedz
Może dobrze też pokazać w jaki sposób mogą zarabiać Wink Oczywiśćie jeśli masz bloga Smile
właściciel ProPartner.pl - pisz w razie czego
współwłaściciel FF24.eu - pogadać zawsze można Smile
Odpowiedz
Interesujący program partnerski. Zapisałem się z Twojego refa Michał. Jak poznam szczegółowe struktury działania programu to biorę się za jego promocję. Mam też parę ciekawych pomysłów na koszulki, które kiedyś chciałem mieć a nie mogłem znaleźć nic takiego w sieci.
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości