Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crypto.com - Kantor, giełda i karta VISA do wymiany Fiat- Krypto i wiele więcej
#1
Star 
Crypto.com - Kantor, giełda i karta VISA do wymiany Fiat- Krypto i wiele więcej

[Obrazek: 8gMddmp.jpg]

Od dłuższego czasu tj. 2018 roku przyglądam się poczynaniom tej firmy i muszę powiedzieć, że robią super robotę jeśli chodzi o marketing jak i budowanie społeczności wokół ich kantoru - aplikacji mobilnej i platformy tradingowej, dodatkowo stworzyli i udostępnili nawet swój brandowany portfel na kryptowaluty

Kto z was pamięta tę promocję od Crypto którą opisywałem tutaj na forum w lipcu 2019, można było otrzymać 50$ bonusu. Zgarnialiśmy 50$ w MCO za rejestracje i mnóstwo ludzi dzięki temu zarobiło niemałe pieniądze! Dobrą wiadomością jest to, że ciągle możesz z tej promocji skorzystać, lecz na trochę innych warunkach! 

Aby skorzystać z promocji, należy się zarejestrować w aplikacji, używając kodu promocyjnego i spełnić obecne warunki promocji:

Mój link polecający : https://platinum.crypto.com/r/uaf33evc5t

PromoCode: UAF33EVC5T 

Czysty link:  www.crypto.com

Odświeżam tę promocję dlaczego?Ponieważ ona ciągle trwa na tych zasadach, które zostały zmienione od czasu jak ta pierwsza się zakończyła. Czyli każdy, kto spełni warunki, otrzyma 50 $ - warunki nie są jakieś mega trudne.

Promocja skierowana jest dla wszystkich chętnych, którzy chcą zgarnąć 50$ dla tych co są fascynatami używania kryptowalut do płatności w życiu codziennym, a także dla tych, którzy chętnie korzystają z bonusów!

Warunkiem zamrożenie w aplikacji 50MCO ~ 271$ Cena z dziś 27.05.2020 na okres 6 miesięcy. (180dni) i zamówienie karty RUBY. Karta daje fajne możliwości jak np Cashback czy refund za zakup Spotify o tym wszystkim niżej, ale najpierw o promocji, z której moim zdaniem warto skorzystać

[Obrazek: Sl8Sfm6.png]

Obserwuję w sieci to karty od Crypto już są rozsyłane na Europę i to bardzo fajna wiadomość, bo ja na nią trochę już czekam Big Grin

Ludzie się nimi chwalą w internecie na forach jak i grupach FB, co jest dobrą oznaką mocnej i fajnej społeczności.

Powstał też oficjalny Polsko - języczny kanał na TELEGRAMIE. https://t.me/Cryptocom_PL


Moje 50 MCO już dawno wyrobiły ten czas, Ja mroziłem je 3 marca 2019 i wtedy zapłaciłem za nie 132,85$ z fee. Obecnie nie ma FEE na zakup karta poprzez aplikację mobilną. Jak by nie spojrzeć, ich cena wzrosła o około 100% od tamtego czasu i waluta ciągle zyskuje na popularności.

Moje 50 MCO zostawiłem w stakingu dlatego, że zamówiłem kartę RUBY i warunkiem posiadania karty pełnych benefitów przypisanych dla karty RUBY jest to, że stakujemy te 50 MCO.

Kantor tej firmy dział całkiem podobnie jak inne konkurencyjne, jest zrobiony bardzo przejrzyście i dodatkowo wprowadza wiele użytecznych możliwości, których u konkurencji nie znajdziecie!

Są to między innymi takie możliwości jak:

Polecanie kantoru i zdobywanie bonusu, który opisałem wyżej 50$ za każdą osobę i dla każdej osoby.
Cashback za płacenie kartą w sklepie lub online
Pay Rewards - Jeśli przesyłamy np. znajomemu CRO to otrzymamy 10% lub max 5$ zwrotu za ta płatność 
Mobile Airtime Cashback - Zwrot 5% za doładowanie telefonu, podczas którego płacimy w CRO 
Gift Card Cashback - Zwrot za zakup kart podarunkowych do różnych sklepów dostępnych w aplikacji 
Crypto Earn 4- 8% rocznie, a nawet wiecej jeśli używamy do tego i ich tokenu użytkowego, jakim jest CRO, (można też nim płacić fee na platformie tradingowej) Uzywając go można korzystać z wielu benefitów.
Crypto Credit - możliwość pożyczki, gdzie deponujemy swoje krypto jako zabezpieczenie
Brać udział w Syndicate - Promocyjnych zakupach np. z 50% rabatem (należy posiadać w staking 10 000 CRO)

[Obrazek: 5vSld8n.jpg]
[Obrazek: qYucowX.jpg]


Czym jest aplikacja od crypto.com?

[Obrazek: 3EiM1ZQ.png]

Dziś jest to aplikacja mobilna z kantorem swoją kartą debetową VISA i portfelem mobilnym, do którego posiadamy seed.
(12 słów, które pomagają odtworzyć portfel z kopii zapasowej)

Dzięki aplikacji mobilnej można w łatwy sposób handlować jak i płacić naszymi kryptowalutami.

Jest też giełda kryptowalut. Kantor jest też spięty z giełdą, gdzie za pomocą jednego kliknięcia można przesyłać środki bez żadnego fee. 

Jak powstało Crypto.com
Pierwotna nazwa projektu to Monaco, bo wdrażany jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, której właścicielem jest Kris Marszalek
 ( odnośnik do twittera https://twitter.com/kris_hk?lang=pl)

Projekt tworzony jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, założoną w czerwcu 2016 r. przez Krisa Marszałka. W lipcu 2018 r. projekt oraz zmienił nazwę na Crypto.com Chain. W październiku zeszłego roku projekt rozpoczął dystrybucję karty płatniczej MCO Visa na terenie Singapuru, planując wprowadzenie jej również na terenie Stanów Zjednoczonych, następnie zaś w Europie.

Crypto.com Chain to jedyna tak funkcjonalna platforma płatnicza w kryptowalutach, rozwijająca m.in. własną kartę płatniczą opartą na sieci VISA. Sprzedaż była głównie na terenie Singapuru, ale Europa tez może się już cieszyć tym rozwiązaniem.

Główną i pierwotną misją projektu było, jak i jest umożliwienie dokonywania codziennych płatności za pomocą kryptowalut z wykorzystaniem karty płatniczej i aplikacji mobilnej.

Dodatkowo firma posiada: kantor mobilny, platformę giełdową jak i dystrybuuje kartę płatniczą MCO Visa.

Crypto.com Chain posiada własny token użytkowy MCO, oparty na smart kontrakcie Ethereum (ETH), a także dodatkowy utility token CRO – crypto coin.

Projekt Monaco/Crypto najpierw zbierał fundusze na rozwój platformy płatniczej poprzez ICO.

Odbyło się ono za pośrednictwem sprzedaży tokenów MCO, które trwało od 18 maja do 18 czerwca 2017 r. Łączna kwota zbiórki funduszy została wówczas oszacowana na 26,7 mln dolarów. Maksymalna podaż MCO to 31 587 682 jednostek, z czego ponad 15,7 mln znajduje się w obiegu rynkowym.

Maksymalna podaż tokenów CRO to 100 000 000 000 (100 mld), z czego ponad 4,3 mld znajduje się obecnie w obiegu rynkowym.

Największym projektem Crypto.com jest karta pre-paid MCO Visa oparta na łańcuchu Ethereum. Działa ona bardzo podobnie do klasycznych kart prepaid (przedpłaconych), jednak doładowuje się ją nie tylko walutami FIAT fiducjarnymi.

Wpłacić na nią można € Euro lub Dollary $, jednak gówną zaleta jest możliwość doładowania kryptowalutami : Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP, EOS, Litecoin i oczywiście token Crypto.com.

Samą kartę dostaje się za darmo, jest dostępnych kilka opcji. Na używaniu tej karty można otrzymywać cashback, czyli jeszcze zarabiać na swoich zakupach.

Płacić kartą można wszędzie, gdzie obsługiwana jest VISA, z bankomatów można nią wypłacać gotówkę, jednak posiada limity. Cashback, który zarabiamy to min 1% wartości transakcji kartą i trafia na nasze konto.

Mamy kilka opcji kart do wyboru, a w najwyższej z nich cashback sięga aż 5%. Za żadną z tych kart nie trzeba płacić, jednak rodzaj karty, jaki możemy otrzymać, uzależniony jest od tego, jak dużo środków w ich tokenie MCO zamrozimy na 180 dni. (to w sumie jak wsparcie projektu i inwestycja w projekt o warunkach zamrażania MCO możesz przeczytać TUTAJ: https://help.crypto.com/en/articles/3511...m-exchange

Notowania Crypto.com Coin


Crypto.com Coin jest obecnie notowany na większości giełd kryptowalutowych z całego świata. Można to sprawdzić 
https://coinmarketcap.com/currencies/cry...n/markets/Karta płatnicza i cashback

[Obrazek: kSP6C19.png]
[Obrazek: cryptocom-karty-1024x555.png]
[Obrazek: crypto-com-rodzaje-kart.png]
[Obrazek: crypto-com-limity.png]
[Obrazek: crypto_com-1024x649.png]
Odpowiedz
[+]
#2
[Obrazek: 3b1AHn7.jpg]Brałem udział jak był BTC. Udało mi się kupić za 40$ BTC wartości 90$ W tamtym czasie.


Obecnie rozdają ICX a już wkrótce ADA
Odpowiedz
[+]
#3
Kolejny Syndicate dla wszystkich. Bez konieczności mrożenia CRO

https://help.crypto.com/en/articles/4117967-the-syndicate-btc-anniversary-special


[Obrazek: RzlpUdJ.png]
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości