Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co robię w wolnym czasie ;)

sony25
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 900
Reputacja: 23 +
Poleconych: 2

Goldsy: 0.00
Co robię w wolnym czasie ;)
Od 6 miesięcy jestem fotoreporterem Opolskiego Ratownictwa. Dzisiaj obsługiwałem wypadek na DK11 w Krzywiźnie.

Cytat:30 czerwca o godzinie 15:20 do kluczborskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na DK11 w okolicach Krzywizny.

Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących w miejscu wypadku, kierowca Mitsubishi ASX zasłabł w czasie jazdy, zjechał na pobocze i uderzył prawym bokiem w drzewo a następnie dachował.

W wypadku ranne zostały dwie osoby, które zostały odwiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża bezpieczeństwo.

Straty wyniosły około 10 tyś zł.

İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

CDN jeżeli administracja pozwoli.

Zlicza PTP zarabiaj promuj!!!
Zarobiłem na adf.ly - 50$ ->ZARABIAJ!
Idealnie zlicza PTP
30-06-2016 18:42
sony25
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 900
Reputacja: 23 +
Poleconych: 2

RE: Co robię w wolnym czasie ;)
Dawno nie pisałem w tym temacie Smile

Jeżeli was to dalej interesuję więc dodaję nowy wpis ze zdarzenia.

Cytat:W niedzielę 30 października około godziny 20 w Kluczborku na ulicy Byczyńskiej, przy sklepie Netto doszło do potrącenia kobiety.
Według wstępnych ustaleń policji kobieta przebiegała przez ulicę w miejscu niedozwolonym a następnie została potrącona przez kobietę kierującą fiatem punto.
Ciemne ubranie poszkodowanej osoby oraz zaciemnione miejsce spowodowało, że prowadząca samochód nie miała szansy zauważyć przebiegającej przez ulicę kobiety.
Poszkodowana została odwieziona nieprzytomna przez zespół ratownictwa medycznego do Opola.

[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 10.jpg]
[Obrazek: 6.jpg]
[Obrazek: 5.jpg]
[Obrazek: 9.jpg]
[Obrazek: 11.jpg]
[Obrazek: 7.jpg]

Do filmów zrobiłem sobie intro.

Zlicza PTP zarabiaj promuj!!!
Zarobiłem na adf.ly - 50$ ->ZARABIAJ!
Idealnie zlicza PTP
01-11-2016 11:22
heniutek
Bankrut
*

Amateur User
Liczba postów: 0
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Każdy ma jakieś pasje. Ja wolne chwile spędzam w ogrodzie. Teraz kupiłem do walki z pleśnią to https://sklepdlaogrodu.pl/pl/topsin-m-50...arget.html. Kilka dni wiosny i już pełno pleśni na roślinach :/
02-04-2017 20:57
Anetka23
Bankrut
*

Amateur User
Liczba postów: 0

Fajną masz pracę, ale wydaje mi się, ze również psychicznie obciążającą. Wiadomo, że im świeższe zdjęcia tym lepiej sprzeda się artykuł, a Ty musisz pojechać na miejsce jakiejś tragedii i ją udokumentować. Podziwiam.
Jeśli chodzi o moje pasje, to wykańczanie wnętrz. Aktualnie także remontuję swoje własne i jak komuś sie przyda, to mogę polecić świetną firmę xx

Notatka od kytorr, 18-05-2017 17:10:

reklama / pozycjonowanie

18-05-2017 09:10
Cukierek
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 7

W wolnym czasie lubie rower i wypad z rodziną za miasto
24-05-2017 14:05
Hori1990
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 35

W wolnych chwilach lubię oddać się majsterkowaniu, jak nie pogrzebać przy motocyklu/aucie, to zrobić coś Żonie z drewna do ogrodu, a to jakiś inspekt, a to huśtawkę dla syna, płotek odświeżyć. Niestety czasy są takie, że jak się ma stałą pracę, to niestety czasu mało.
Tylko Weekendy pozwalają na chwilę relaksu i spokoju bo w tygodniu jak nie praca, to zajęcia dodatkowe (siłownia, basen), chyba że coś nam strzeli do głowy i ruszamy na wycieczkę, raz rowerem, raz pieszo a innym razem autem na jeden dzień nad morze/jezioro (niestety do gór daleko)
24-05-2017 14:26
marousz
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 3

Ja mam stara działkę rekreacyjna, ogólnie non stop jest coś do remontu, często odwiedzamxx Naszczescie w jednym miejsciu znajduje wszystkie potrzebne mi materiały. A w chwili odpoczynku ,czytam książke lezac na hamaku.

Notatka od kytorr, 24-08-2017 08:58:

wymoderowana reklama/pozycjonowanie

24-08-2017 08:15
michalroman
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1

Wolny czas pozostawiam edukacji. Jeśli nie książki to serwisy o zarabianiu w sieci jak np. to forum czy ******************
Czytam i uczę się od najlepszych, by potem móc to wykorzystać w praktyce.
Niby dziś sobota wolny dzień, a ja od rana do książek i stawiam własną stronę www.
Sprawia mi to mega przyjemność, więc chyba złapałem bakcyla.

Tego samego życzę wam!
Odczucia przyjemności przy codziennych czynnościach w pracy! Big Grin

Notatka od dariklon, 26-08-2017 14:32:

niedozwolony link

26-08-2017 13:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS