Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

ClixSense problem

Ostatnio zauważyłem, że nie mogę się zakwalifikować do żadnej ankiety z YourSurvey na ClixSense. Do reszty firm takich jak CINT i Opinion World za każdym razem. Czy może to wynikać z tego, że czasem udzielam odpowiedzi niezgodnych z tymi co mam w profilu?
Z góry dzięki za odpowiedź Great
Mój blog o zarabianiu przez internet:
Zapraszam
Odpowiedz
Nie patrzę na firmy, dla których mam rozwiązywać ankiety, ale do 2/5 odrzuca mnie z góry, czyli bez nawet rozpoczęcia ankiety. Do 2/5 się nie zakwalifikuje i zostaje ta 1, w której się uda. Może trochę przesadzam, ale częściej( w 4/5 przypadkach) do końca ankietę wypełnię z rotatora ankiet niż z przydzielonej przez clixsense
[Obrazek: tasks728x90.png]
Odpowiedz
Odpowiadzi na pytania muszą w 100% pokrywać się z tym co masz zaznaczone w profilu inaczej stajesz sie niewiarygodny i nie będziesz otrzymywać ankiet. YourSurveys ma coś takiego jak TrustScore, czyli stopień zaufania i im wyższy wynik tym lepiej. Pierwsze pytanie, czyli najczesciej pytanie kwalifikujące do ankiety ma za zadanie sprawdzic czy odpowiadasz poprawnie. Druga sprawa że byc moze otrzymali już informacje od ludzi o podobnym profilu do Twojego dlatego Cie nie kwalifikuje.
Odpowiedz
Możliwe że tak chociaz nwm jak jest z tym serwisem
Odpowiedz
(26-01-2017, 18:10)Marol92 napisał(a): Odpowiadzi na pytania muszą w 100% pokrywać się z tym co masz zaznaczone w profilu inaczej stajesz sie niewiarygodny i nie będziesz otrzymywać ankiet. YourSurveys ma coś takiego jak TrustScore, czyli stopień zaufania i im wyższy wynik tym lepiej. Pierwsze pytanie, czyli najczesciej pytanie kwalifikujące do ankiety ma za zadanie sprawdzic czy odpowiadasz poprawnie. Druga sprawa że byc moze otrzymali już informacje od ludzi o podobnym profilu do Twojego dlatego Cie nie kwalifikuje.

a co ma firma YourSurveys do naszego profilu w clixsense ? skąd mogą wiedziec , że odpowiadam inaczej niż w profilu ?

już szybciej błędne odpowiedzi w pytaniach mających na celu sprawdzenie czy nie jesteś robotem
Odpowiedz