Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Ciekawy tatuaż

Dla mnie w ogóle tatuaże są szalonym pomysłem, bo sama nie zdecydowałabym się na niego. Przede wszystkim z tego powodu, że jest to stała ingerencja w skórę, a poza tym nawet problemy w miejscu pracy, czy w ogóle z jej otrzymanie. Choć ostatnio chyba się już to trochę zmienia, jak nawet opisane jest w tym artykule http://www.kobiety.pl/lifestyle/pracodawcy-a-stosunek-do-tatuazu
Odpowiedz
Tatuaże uwielbiam, każdy jaki mam został kilka razy przemyślany i zrobiony w profesjonalnym studiu tatuażu. Każdy kto ma w planach tatuaż powinien się zastanowić dwa razy - w końcu to dzieło na całe życie, a usuwanie jest bolesne, kosztowne i zostawia, chcąc nie chcąc, blizny... Wink
Jak w okolicy jest dobry tatuażysta to zawsze doradzi. Ja nigdy nie robiłem tatuażu z internetu.
Odpowiedz
wariatow nie brakuje Big Grin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości