Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Alipromo - program afiliacyjny z Aliexpres

Kochani, nie wiem czy wiecie, ale trwają ogromne promocje na aliexpress (urodziny aliexpress). Ludzie może nie są w takim szale zakupów jak to było przed świętami (święto zakupów, 11 listopada... prowizje wpadały że SZOK), ale i tak nie jest źle... warto przycisnąć trochę, i rzucić linkami, bo można upolować naprawdę fajne prowizje.

No i wybaczcie że nie wrzucam dowodów wypłat, zarabiać nie przestałam, kilka mniejszych kwot wypłaconych na jakieś bieżące zachciewajki wrzucę, ale niestety karta prepaid okazała się pułapką psychologiczną (...mam pieniążki, wydam pieniążki) więc kiszę pieniądze na epn bez wypłacania bo zbieram na pewien cel Wink (...a tak to by mi zeszły na drożdżówki u Buczka, pierdoły w Żabce i inne takie... już wystarczy że całą pensję potrafię zniknąć sama nie wiem gdzie.).
Zapraszam do rejestracji alipromo/epn/bz. Więcej informacji o programie w tym temacie.
Odpowiedz
Korzystam z tego programu od jakiegoś czasu i efekty naprawdę są fajne Smile
Odpowiedz
ePN dobiło do miliona użytkowników, a właściwie przekroczyło już milion. Nie wiem czy wszyscy dostali informację (jedna z moich ref nie dostała, a że mam kontakt z 4-5 to wychodzi na razie jakieś 20% szans że ktoś nie dostał...) - ale jeśli przez 10.04 w zakładkę "promo code" wpiszemy "ePN_1_million" na 7 dni nasza prowizja wyniesie nie 8,5% ale 9,1% Smile
Wiele to nie jest, ale motywuje, ja wpadłam w fazę mchu - i rozsiewam reflinki jak mech spory xD Zawsze to kilka dolarów więcej wyjdzie Smile
Zapraszam do rejestracji alipromo/epn/bz. Więcej informacji o programie w tym temacie.
Odpowiedz
A jak to rozliczacie z US?
Odpowiedz
Ktoś się z Was rozlicza? Cool Przeczytałam że trzeba założyć DG bo US może wejść na konto
Odpowiedz
Normalnie Smile
1). Ja kwotę "uznaję" dopiero gdy wyląduje na moim koncie, w chwili gdy jest w programie to nie jest jeszcze dochód - coś na zasadzie, że jak mamy połowę miesiaca, i pensję u pracodawcy, o. Pieniądze uzbierane w epn nie są naszymi pieniędzmi (są, gdy wylądują np. na paypal, karcie kredytowej itd).
2). Jeśli chodzi o szczegóły, co roku piszę do US prośbę o interpretację. Nie tylko z tym programem, oczywiście. Poźniej rozliczam się według ich wytycznych. Każdy urząd skarbowy inaczej interpretuje niektóre kwestie, dlatego najlepiej do nich napisać. Koszt takiej interpretacji to 40zł, bywały lata gdy zarobiłam niewiele więcej niż to, ale wolałam być spokojna... 40zł to nie majątek.
3). Wszystkie interpretacje zachowuję (najlepiej trzymać je nie 5 a siedem lat - mimo wszystko aż tak długo nie siedzę w zarabianiu, do niedawna niewiele mi się udawało...).
4). Co do DG - tu jest trudna kwestia. Zależy czy dochód jest stały, i tak dalej. Tu najlepiej spytać się kogoś konkretnie o naszą sytuację, podając jak czesto wypłacamy, jak często coś robimy... bo jak ktoś raz na rok wypłaci 200$, to trudno to nazwać regularnie, chyba że robi to co roku, od lat. Taki przykład: jak pójdziemy pod cmentarz i będziemy przez 3 dni kwiatki sprzedawać (wszystkich świętych) to to DG nie jest. Ale jeśli co roku od X lat będziemy tam stragan otwierać, i sprzedawać to już DG jest. Podobnie jeśli zrobimy to w sposób zorganizowany, np. kupimy światełka w hurtowni, zamówimy transport. Jeśli po prostu wykopiemy kosz chryzantem z ogrodu to nie jest to ani zorganizowane, ani ciągłe, no może trochę zarobkowe.
Odpowiedz
Dzięki za linka. Zapewne skorzystam
Odpowiedz
Czy u was też są "problemy techniczne"? Bo dzisiaj jak weszłam na stronę otarłam się o stan przedzawałowy Smile do salda dopisało mi - bagatela - 83... Tysiące... Dolarów. Podejrzewam (a raczej mam pewność) że to jakiś błąd programu i na zaliczenie tego nie liczę, ale i tak dziwna sytuacja. Smile
Support na razie nie odpowiada. Sad
Odpowiedz
Bardzo Ci dziekuje za informacje ktore tu przekazalas. Dzieki Tobie wreszcie ogarnalem pewne sprawy.

Mam kilka pytan.

1. Jak zrobie reflinka po kliknieciu pokazuje mi sie okno z informacja ze przekierowanie idzie przez cashbacka

Jest jakis sposob zeby sie to nie pokazywalo ?

2. O co chodzi z wyborem pomiedzy EpN.Fix / Smart / Standard /

3. Gdzie się dodaje "Trafic sources" ? Jestem nowym uzytkownikiem a Twoje posty sa sprzed jakiegos czasu - moze trafilem ze interface sie zmienil i juz tej opcji nie ma ?
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o założenie DG od niedawna Morawiecki "zezwolił" na przychód w kwocie 1000zł miesięcznie bez konieczności zakładania DG. Jeżeli zarobki przekroczą te kwotę można zainteresować się inkubatorami przedsiębiorczości. IP pomagają prowadzić firmę w UK i tam kwota wolną od podatku jest 4500zł miesięcznie. Unikamy podatku w PL ponieważ nie ma czegoś takiego jak podwójne opodatkowanie.
Odpowiedz