Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Alipromo - program afiliacyjny z Aliexpres

Dawno nie było mnie na forum, a gdy już wróciłam, to z nowym programem – w międzyczasie wypróbowywałam wiele różnych z różnych źródeł, i.... Zawsze miałam problem z tego typu programami: albo polegały na polecaniu jednego konkretnego produktu, albo ewentualnie całej marki. Alipromo zaoferowało jednak „promowanie” całkiem innego typu.

Na początek skrót danych:
Nazwa programu: ALIPROMO.COM
8,5% - to prowizja jaką dostaniemy za każdy zakup;
5% - prowizja z refów;
Aliexpress – to miejsce z którego będziemy brać linki do produktów. Będzie ich do wyboru… tysiące tysięcy.
Zasada działania: link do aliexpress wystarczy „przepuścić” przez stronę programu. Każda osoba która zakupi z naszego linku sprawi, że z transakcji otrzymamy prowizję – 8,5%.
Link do programu: KLIK
Obsługiwane wypłaty: kilka różnych, m.in. WMZ, Visa, MasterCard...

Teraz trochę więcej informacji:

Aliexpress to ogromna platforma… nie sklep, ale pośrednik, coś takiego jak allegro. Oczywiście trudno porównywać te dwa serwisy Smile Aliexpress oferuje o wiele bezpieczniejsze zakupy, co równoważy największą wadę zakupów „z Chin” - czas dotarcia. Wiele drobiazgów, za kilkanaście-kilkadziesiąt centów można otrzymać darmową przesyłką (tak, nawet coś za 10 centów, może mieć w cenie wliczoną przesyłkę pod nasze drzwi). W przeciwieństwie do allegro, to aliexpress „trzyma” pieniądze klientów, do momentu potwierdzenia że towar dotarł i wszystko z nim w porządku. Od niedawna jest możliwość płatności za pomocą przelewy24 co znacznie wpłynęło na ilość zamówień z Polski. Jak ktoś nie wierzy że to tak masowa skala – zapytajcie swojego listonosza, jak często ma „chińskie paczki”. 99% z nich pochodzi z aliexpress.

Oczywiście, to TYLKO od nas zależy jakie oferty i za jakie kwoty będziemy promowali. Przykładowe przedmioty:

- Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime, 3/32 -cena: $161.99 – 195.99 – w Polsce gorszy model (2/16 zamiast 3/32) kosztuje w x-kom 999zł. Sprowadzenie lepszego modelu prosto z chin, od sprawdzonego sprzedawcy to koszt max.800zł. Ludzie ceniący komfort zamówią więc na X-kom ale oszczędni zapewne skuszą się na tańszą (i lepszą) opcję. Ja tak zrobiłam Big Grin

- Xiaomi Mi Band 2 – cena: ~33,99$- smartband, tej samej firmy co telefon;

- ringi do telefonu – cena 0,96$ (z wysyłką) – małe, tanie, urocze;

- długopisy z kryształkami Swarovskiego

- Szponny Niedźwiedzia – ciekawy gadżet do kuchni

I tak dalej, i tak dalej Wink Bierzemy pierwszy, przykładowy przedmiot jaki mamy możliwość gdzieś polecić, wrzucamy do programu i uzyskujemy link – który możemy przerzucić przez skracacza typu goo.gl lub nawet skorzystać z wbudowanego. Skrócony link wygląda tak: http://ali.pub/0fen5 Normalnej długości: [url]http://alipromo.com/redirect/cpa/o/ofh7w...hu5iqrb54/[/url]

Linki wrzucamy tu: [Obrazek: 2c2c95c8ae5ad.jpg]

Ostatnia - ale ważna sprawa. Pieniądze są zablokowane w Aliexpress, do momentu aż towar dotrze do kupującego. Nasza prowizja trafia więc do nas dopiero po zakończeniu okresu ochronnego (zależy od typu wysyłki) lub potwierdzenia odbioru. W przypadku telefonu który będzie szedł DHLem, czas oczekiwania może być krótszy niż tydzień, ale jakiś drobiazg może lecieć przez Kostarykę i Filipiny, i wylądować w skrzynce kupującego po miesiącu.
To, już od nas zależny czy wolimy promować większe, wartościowsze przedmioty, za które dostaniemy większą prowizję i prawdopodobniej szybciej, ale za to trudniej będzie znaleźć osoby które zakupią przedmiot przez nas polecany, czy mniej wartościowe, lecące darmową wysyłką przedmioty, na które znajdzie się więcej chętnych ale prowizja nie dość, że będzie mniejsza, to trzeba będzie na nią poczekać.

Jeśli coś jest niejasne - proszę pytajcie, postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości. Sama dowiedziałam się o tym programie na rosyjskich stronach dotyczących aliexpress, i wszelkie opcje odkrywałam sama.
Oczywiście mogę da wam narzędzia i wskazówki by zacząć, ale niszę do promowania już trzeba znaleźć sobie samemu - ja mogę ewentualnie w tej kwestii tylko podpowiedzieć Smile
Zapraszam do rejestracji alipromo/epn/bz. Więcej informacji o programie w tym temacie.
Odpowiedz
W "zapłaciły" pierwsze dwie wypłaty (na WebMoney). Dziś/jutro wrzucę jeszcze dowód wypłaty na ePayments Smile Na razie wypłaciłam część tu i tu część dostępnej kwoty, bo nie wiem która opcja ostatecznie będzie "opłacalniejsza".

Jeśli chodzi o moje wrażenia po hm ponad 3-4 miesiącach korzystania z programu:

Idea Poświęcając programowi ok. 1h dziennie (...pomijając godziny z których 50 minut spędzimy na bezsensownym wgapianiu się w ekran) , w ciągu miesiąca, można uzyskać ok. 150-400$. To ile ostatecznie uzyska się z danej sumy zależny od wielu czynników, np. od tego na jaki procesor wypłacamy.

Idea Moje maksimum dziennego zarobku to 250$ - ale, był to okres przedświąteczny i spędziłam wtedy przed komputerem ponad 10 godzin.

Idea Chociaż zaczynałam od strony internetowej, 90% zarobku pochodzi z nie-spamowej działalności na facebooku.

Idea Trzeba uważać komu poleca się niszę - prowizja za poleconego (5% z 8,5% prowizji za polecenia - 0,4% od zamówienia) może nie "wynagradzać" utraty dochodu (8,5% od zamówienia). Poleceni nie są koniecznym elementem tego ekosystemu, ale jeśli uda się nam trafić na ogarnięte osoby korzystające z innych nisz, może być to całkiem przyjemny sposób dodatkowego zarobku.
Odpowiedz
(trochę z opóźnieniem) w dziale "zapłaciły kolejne dwa przelewy - z 17.01 Big Grin
W sumie wypłacone: 127,48$ Angel
Aktualnie czekam na kartę prepaid, jak dotrze, mam zamiar popchnąć trochę więcej niż te "testowe drobne" Yahoo
Zapraszam do rejestracji alipromo/epn/bz. Więcej informacji o programie w tym temacie.
Odpowiedz
pochwal się jak promujesz???
lub zrób poradnik
Do 300 euro dziennie http://learnmoneystrategy.com/kot tylko tu, przeczytaj i sprawdź

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • 13karrin13
Odpowiedz
Hm, w skrócie moje działania ograniczają się do:
- kontaktu ze sprzedawcami i promowania ukrytych ofert
- znajdowania super okazji i promowania super okazji
- kupowania samemu i "lecimy z recenzją".

Mam też niezbyt uczęszczaną (... jestem noga w promocji stron fb Tongue ) stronę na fb z linkami (raz na tydzień wpadnie z niej 2-3 dolary, ale nie dodawałam tam postow od... chyba 10.12.)

O poradniku myślę intensywnie, za jakiś czas będę całkowicie wyłączona z internetu (na okres ok. 3-4 miesięcy) więc miły byłby dochód pasywny ale z pewnością % od refów nie będzie tak duży jak to co sama uzyskuję (dla porównania - nawet licząc chude miesiące nie spadłam poniżej 150$/msc - chude czyli te gdy dodałam 2-3 linki a reszta leciała "na oparach" z poprzednich linków, podczas gdy mój dochód z refów to jakieś 20-30$/msc, i to ogolnie, a nie samych zaakceptowanych), mimo to zależy mi by zarabiali jak najwięcej jest możliwe. Zwłaszcza, że wtedy gdy mnie nie będzie, mam zamiar odstąpić refom moje "nisze". Problem jest w tym, że porady dotyczące promowania epn nie są - i nie mogą być - uniwersalne. Jak 10 osób rzuci się na jedno źródło, to wyczerpie je niemal do cna, to tak jakby na całej sawannie dać znać wszystkim drapieżnikom gdzie jest jeden słaby i łatwy do upolowania bawół... Dlatego rozkminiam, jak to zrobić, by w poradniku napisać "jak znaleźć bawoły" a nie gdzie dokładnie one są. Nauczenie ludzi robienia tego, co samemu robi się instynktownie łatwe nie jest Big Grin

Swoją drogą "sytuacja z życia" - jedna z moich ref (i prywatnie bliska mi osoba) napisała, że "to nie działa, ona ma 12 centów a porozsyłała linki 'wszędzie gdzie się dało' ". Na początku hm, hm, myślałam, że coś technicznie robi nie tak, ale linki dobre, działały. Zapytałam więc, czy coś ma z aliexpress. Miała, jakąś bzdurę kuchenną za dwa dolary. Podałam jej grupy na fb, do których ma dołączyć, szablon pisania recenzji na tych grupach. Kazałam zrobić superaśne zdjęcia. W sumie w całości praca na kwadrans?
Następnego dnia miała już ponad 30$ (okres przedświąteczny, wszyscy chcą pod choinkę łyżkę z loch-ness). Rzecz w tym, że ta sama lista grup w przypadku np. promowania ukrytych aukcji, czy recenzji dzwonka rowerowego totalnie się nie sprawdzi Big Grin
Odpowiedz
...myślałam, myślałam, aż wreszcie go napisałam, bo po co zwlekać. poradnik
Odpowiedz
Nowe dowody w dziale zapłaciły Wink 408$ na ePayments.
Dowód w WMZ jutro (lub, gdy sobie o niem przypomnę).
Odpowiedz
Jeden z lepszych programów jakie spotkałem Wink
Odpowiedz
Hej, czy mogłabyś podać mi link, pod którym mogę skaracac linki z Ali? Zalogowałem się na casback ale nie bardzo wiem w którym miejscu to zrobić.Dodatkowo nie mam takiego widoku programu jaki pokazujesz na screenach. Chyba robię coś źle.
Odpowiedz
cashback jest dla kupujących. My logujemy się normalnie (jako promujący/przedsiębiorca/łotewer, byle nie cashback).
Wtedy, w tym tradycyjnym (nie cashback) wchodzisz w tools, i affi - i wklejasz linki i skracasz kolejno. Cool
Epn zezwala na posiadanie dwóch kont, niezależnych od siebie (czyste epn i cashbackowe) ale pod jednym warunkiem: nie można być samemu dla siebie refem. Smile Czyli rejestrując inne konto musisz albo rejetrować je z nowego komputera (tam, gdzie nie klikałeś w swoje linki nigdy) i wtedy wystarczy Ci czysty link, a jak chcesz ze swojego, musisz kliknąć w czyjś link polecający - bo inaczej (przez 3 dniowe cookies, które bywa że utrzyma się i dłużej) program podepnie Cię pod samego siebie... i epn zablokuje oba konta :/
Odpowiedz