Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ai.marketing bot - Cash Back od 25 % do 35% BONUS 50$ na start!
#1
Wink 
Przedstawiam wam projekt BOTA, który dla nas zarabia CASHBACK. Dodatkowo zgarniasz bonus w wysokości 50$ na start

 
[Obrazek: Pv7Cr8k.png]
 

Kodem bonusowym doładujemy sobie saldo w sekcji top up:

Gift Code: F5RG-KHQE-U12H-XL3N

Mój reflink: https://ai.marketing/cashback/afb98be

Czysty link: https://ai.marketing

 [Obrazek: 5sgmgiT.png]

 

Trochę tych certyfikatów już rozdałem

 [Obrazek: Cc6XK7h.png]

 

Logujemy się za pomocą tego konta:

 [Obrazek: yplgsEa.png]

Czasami może nam się włączyć język rosyjski, wtedy robimy to samo, klikamy napis pod niebieskim przyciskiem:

 [Obrazek: EpxjkMV.png]
[Obrazek: f8nSlxm.png]
[Obrazek: ZATUWuv.png]
[Obrazek: m8lhCps.png]
 

 

Nie wiem za bardzo gdzie przypisać tego "BOTA" dlatego wylądował w wątku hyip

 

Już tłumaczę, na czym polega i jak tutaj można zarabiać cash back 

Wygląda to na bardzo rozbudowany MLM z siecią binarną w tle, a produktem jest BOT wraz z siecią afiliacyjną, który generuje nam automatycznie zwroty cashback z dostępnych kampanii reklamowych.

 

Tutaj chciałbym się na początku skupić na tym jak możemy zarobić dzięki temu botowi, a na samym koniec wrzucę info na temat sieci, która można tu zbudować ogólnie to się łączy, bo logujemy się do bota kontem, które mamy w tej, że 2 sieci.

 

Nie musimy korzystać z bota, aby zarabiać cash back, bo kampanie reklamowe możemy sami uaktywnić i promować np. na swoim blogu, za co dostaniemy % od sprzedaży jeśli do niej dojdzie. Jednak z moich obserwacji wynika, że ten bot radzi sobie naprawdę dobrze!

Tutaj screen jak sami manualnie możemy skorzystać z linku, gdzie finalnie otrzymamy cashback:

 [Obrazek: QX6uMgt.png]
[Obrazek: 1hTG5c5.png]
[Obrazek: 2I9oqEE.png]
[Obrazek: VIlrfwY.png]

Dodatkowo można też manualnie dodać swoje paragony z zakupów np. w Lidlu, McDonald, Decathlon i innych dostępnych marek.

[Obrazek: HgPunKk.png]
 
[Obrazek: kvREmmN.png]
 
Program ten promowany jest bardzo na rynek Niemiecki i Rosyjski

 

Program można polecać, ponieważ jest link rekomendacyjny, dzięki któremu otrzymamy 5% z zakupów naszych poleconych dodatkowo wpisując kod vouchera otrzymasz 50$ Bonusu na testowanie platformy, które jest do wypłaty po spełnieniu prostych warunków.

Cytat

Klient, aktywując bon upominkowy wyraża zgodę na to, że jego pierwsza wypłata będzie ograniczona do kwoty nie mniejszej niż 100 USD. Dalsze wypłaty nie będą ograniczone w związku z programem Cashback.

Klient nie może aktywować własnego bonu upominkowego na swoim koncie.

Bon podarunkowy jest narzędziem marketingowym o wartości nominalnej 50 USD przeznaczonym tylko do jednorazowego użytku i po otrzymaniu zwrotu pieniędzy należy go zwrócić do Wexford Alliance Ltd («Wexford).Dostajemy 50$ na próbę, aby sprawdzić wyniki automatu, w momencie uzyskania 50$ przez bota firma zabiera sobie to, co nam pożyczyła, ale automat dalej pracuje za tą kwotę!

Dlatego też, aby w pełni wykorzystać karencję bota i uzyskać minimum do wypłaty, musi być własne doładowanie budżetu reklamowego, które wynosi min 10$, ale nie musimy wpłacać tego od razu.

Minimalna wypłata to 100$.

 
[Obrazek: Pv7Cr8k.png]
Kodem bonusowym doładujemy sobie saldo w sekcji top up:

Gift Code: F5RG-KHQE-U12H-XL3N

Mój reflink: https://ai.marketing/cashback/afb98be

Czysty link: https://ai.marketing

 [Obrazek: ylknDbf.png]

Według opisu MakerBot wybiera obiecujące produkty, analizując trendy w sieciach społecznościowych i wyszukiwane hasła.

Następnie zespół profesjonalistów opracowuje i prowadzi dla nas te kampanie reklamowe.

 [Obrazek: VqFbN0r.png]
[Obrazek: 5HPCapU.png]
[Obrazek: js7HKYZ.png]


Ile pieniędzy mogę zarobić na stronie?

Strona nie ma stałej rentowności. Jej rentowność zależy od wielu czynników, takich jak koszt reklamy i jej efektywność, liczba zwrotów od klientów, szybkość potwierdzania zakupów, itp.

Podczas pełnowymiarowego testowania systemu MarketRobot wykazał rentowność na poziomie od 25 do 35% zysku miesięcznie z kwoty budżetu reklamowego.

Jak działa system?

Globalny System Analizy i Promocji Produktów analizuje trendy w mediach społecznościowych i wyszukuje zapytania. Wyniki analizy służą do wyboru słów kluczowych i trendów zyskujących popularność w regionie.

Programy/produkty, które odpowiadają regionalnym trendom są wybierane głównie ze względu na fakt, że nasza platforma jest połączona z programami cashback wielu stron internetowych (ponad 50).

Zespół marketingowy zamawia reklamę w oparciu o trendy panujące w danym regionie za pomocą Google Ad-words, Yandex Direct, mediów społecznościowych i innych platform internetowych.

Po tym, jak klienci przyciągnięci przez reklamę zakupią produkt lub usługę, Operator Programu Cashback powiadomi nas o Cashbacku za pośrednictwem interfejsu API, a na Państwa koncie osobistym pojawi się informacja o stanie konta "Pending".
Więcej informacji o Operatorze Programu Cashback można znaleźć na stronie https://ai.marketing/pl/cashback-sites. Znajdziesz tam również informacje o czasie potwierdzenia Cashback, kwotach i indywidualnych stawkach potwierdzeń dla każdego operatora. Podane wartości są wartościami średnimi i mogą się różnić.

Po potwierdzeniu zakupu przez Operatora Programu Cashback (np. jeśli klient nie zażąda zwrotu pieniędzy lub zwrotu zakupionego biletu lub produktu), otrzymujemy Cashback, a Ty otrzymujesz 55% kwoty Cashback, podczas gdy strona ai.marketingowa otrzymuje 45%. Czas potwierdzenia zwrotu pieniędzy zależy od programu Cashback i może trwać od 16 do 60 dni. Otrzymana kwota Cashback jest wyświetlana na koncie "Cashback".

45% zwrotu gotówki otrzymanego przez ai.marketing stanowi głównie zysk spółki. Środki te są wykorzystywane na pokrycie działalności operacyjnej oraz na wsparcie funduszu MarketBot Protect. Fundusz MarketBot Protect obejmuje płatności na rzecz klientów w przypadku, gdy klienci zwracają produkt lub usługę, a Operator Cashback anuluje wypłatę.

Przykład:
Do sezonu wakacyjnego nasz system analityczny wykrywa, że modne stały się kombinacje słów "last minute tour", "cheap ticket" i "book hotel".

Programy cashback wybieramy z branżowych stron internetowych, takich jak OneTwoTrip, Booking, Teztour, itd.

Zamawiamy masową reklamę w wybranych obszarach.

Po dokonaniu przez klientów zakupów, na Państwa koncie pojawi się "Oczekiwanie" w sekcji "Sprzedaż".

Po potwierdzeniu Cashback przez operatora programu Cashback, pieniądze są przyjmowane na konto "Cashback" i są dostępne do wypłaty.

 

W sumie testując, nic nie ryzykujesz, bo otrzymujesz saldo bonusowe za darmo, możesz testować bota i patrzeć jak zarabia ci cashback, jednak jeśli chcesz to wypłaćic to należy doładować bota o minimum 10$ i czekać aż się uzbiera minimum 100$ do wypłaty, później nie ma już tego limitu.

Ja wpłaciłem na próbę 50$

 

[Obrazek: qcPm0GE.png]
[Obrazek: R213Sdz.jpg]
 

 

Decyzja należy do ciebie, Ja dopłaciłem, testuje i dam znać jak wypłacę

 

 

A tutaj trochę na temat 2 platformy i binarki, która jest tutaj dostępna

 

Link do logowania się tam, gdzie zobaczymy naszą strukturę, niestety strona jest po rosyjsku, aby sobie ułatwić można użyć chrome i automatyczne tłumaczenie

https://inb.network

 

Na stronie znajdziemy taki opis 

 
[Obrazek: dd3CHk1.png]
[Obrazek: Q5COXCS.png]
[Obrazek: ABpFwbN.png]
[Obrazek: C3ySLzp.png]
[Obrazek: YU2v8h3.png]
[Obrazek: YRMIC8P.png]
 

 

 

 

 

 

 

UWAGA! Przed jakimkolwiek depozytem wykonaj własny research. Aktualnie sam analizuje projekt i niektóre zawarte tu informacje mogą nie być dokładne. Powyższe informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Jakakolwiek inwestycja w tego typu projekty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.
Odpowiedz
[+]
#2
Dziś update, bo uzbierało mi się trochę siana.

Zwróciłem vouche:

[Obrazek: WqMGjHD.png]

[Obrazek: DhJuPqo.png]

Tak jak na początku, jeśli akceptujes voucher to godzisz się na pierwsza wypłate w wysokości 100$

[Obrazek: xsSUZed.png]

Zbieram dalej, dam znać jak zrobie wypalate
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości